Orihuela Costa 30º Orihuela Costa

Verkoop uw onroerend goed in een recordtijd met onze makelaars in Orihuela Costa

16 dec 2019
Verkoop uw onroerend goed in een recordtijd met onze makelaars in Orihuela Costa

Om een woning te verkopen en de juiste koper te vinden, is het niet voldoende om alleen het bord 'Te koop' op te hangen. Achter het proces van het kopen en verkopen van een onroerend goed is er een netwerk van juridische contracten en bureaucratische documenten die tijd en veel delicatesse kosten. Wilt u een voordelige onderhandeling voor uw huis in Costa Blanca zonder risico's te nemen , raadpleeg dan de diensten van de makelaars Orihuela Costa met meer ervaring in het gebied.

B&L Promotions is een gerenommeerd makelaarskantoor in Orihuela Costa dat al meer dan 25 jaar actief is op de markt voor de verkoop van nieuwe en doorverkoopwoningen. Momenteel heeft het een breed scala aan appartementen met uitzicht op zee, wooncomplexen met gemeenschappelijk zwembad , herenhuizen, penthouses, bungalows, duplexen en chalets in kuststeden, charmante vissersdorpjes of op eersteklas golfbanen.

Costa Blanca Zuid (Alicante) is een van de meest aantrekkelijke bestemmingen om te bezoeken in de zomer vanwege het spectaculaire mediterrane klimaat en de exotische stranden en ongerepte baaien . Tegenwoordig is het een toevluchtsoord geworden voor een groot aantal Europese inwoners die graag de gezondste mediterrane levensstijl willen betreden. De tijd dringt en nu kan het een geweldige kans zijn om uw onroerend goed winstgevend te maken voor het hoogseizoen.


B&L Promotions heeft de best gekwalificeerde makelaars Orihuela Costa om uw huis te verkopen of verhuren

Burgers van het Verenigd Koninkrijk en Midden-Europa zijn op zoek naar een tweede verblijf in Costa Blanca of een vakantieappartement om te genieten van het uitstekende zon- en strandtoerisme dat Costa Blanca geniet. Dankzij de goede relaties van onze makelaars in Orihuela Costa met verschillende internationale markten , vergroten we de kans dat u in de kortst mogelijke tijd meer dan één koper vindt.

Als u liever uw huis huurt, kunnen wij u ook helpen. Wij bieden vakantiehuizen in Orihuela Costa en voor lange periodes. Profiteer van de uitstekende locatie van uw huis en haal het beste uit het advies van ons team. Wij verzekeren u dat u voor een betrouwbaar en professioneel bedrijf staat dat behoort tot de Europese Confederatie van onroerend goed (GIPE nº 3686) en geregistreerd staat als een managementbedrijf voor toerismehuisvesting in het register van het ministerie van Toerisme van de Generalitat Valenciana.

We hebben de nodige tools om een investeerder voor uw huis te vinden. Na het adverteren van uw woning via ons netwerk van contacten , vindt u verschillende aanbiedingen van potentiële kopers. Ons team bemiddelt in verschillende talen ( Spaans, Engels, Duits, Frans, Nederlands of Hongaars ) zodat de communicatie soepel verloopt en op deze manier een schone en transparante onderhandeling krijgt.

Als u een woning in Costa Blanca wilt kopen, huren of verkopen, heeft u de steun van onze makelaars in Orihuela Costa

Van B&L Promotions helpen u om tussen de geïnteresseerde partijen te bemiddelen om een gunstig akkoord voor onze klanten te bereiken. Bespaar tijd op lange zoekopdrachten zonder succes en vind uw eigendom of investeerder met behulp van Engelstalige makelaars in Orihuela Costa.

We hebben een solide ervaring in de verhuur en verkoop van nieuwbouw en wederverkoop huizen in Orihuela Costa , waar we ons hoofdkantoor hebben gevestigd. Wij zijn beschikbaar van maandag tot vrijdag voor vragen of suggesties:

  • Adres: C / Magallanes 18, Rioja Shopping Center, Local 16, 03189 Orihuela Costa (Alicante), Spanje
  • Telefoon: (+34) 966 764 040
  • E-mail: info@blpromotions.com

Woningen

Copyright © 2022 B&L Promotions. Alle rechten voorbehouden. · Wettelijke disclaimer · Cookies · Privacybeleid · Sitemap · Ontwerp en ontwikkeling: Mediaelx

Virtuele bezichtigingen